Turkuaz Yazılım Müh.Dan.Hizmetleri San.Tic.Ltd.Şti - Turkuaz Hakkında

Turkuaz Hakkında

Turkuaz Hakkında

Turkuaz, 17 yılı aşan bilgi birikimi ile hazır giyim, ayakkabı, zincir mağazalar, çok katlı mağazalar ve optik yazılımlarında Türkiye'nin lideri Nebim Yazılım’ın Gold İş Ortağıdır.

Turkuaz birçok sektördeki üretici, organize perakendeci ve toptancı firmalar ile de işbirliği içerisindedir.

2000 yılında Nebim Yazılım içinde yetişmiş, Nebim Yazılım gelenekleri ile yaşamış bir ekip tarafından kurulmuştur. 2002 Yılından 2007 yılına kadar NEDEM -  Nebim Eğitim Destek Merkezi olarak Nebim Yazılım’ın ve dağıtım kanalı projelerinin, projelendirme eğitim ve destek hizmetlerini vermiştir.

Pazar’ın büyümesine paralel ve gelişen iş hacmi ile birlikte NEDEM – Nebim Eğitim Destek Merkezi ünvanını değiştirerek Gold İş Ortağı pozisyonunda faaliyetlerine devam etmiştir.  Geçen 17  yıl içinde Turkuaz, bir çok kez en iyi destek merkezi , en iyi performans, lisans satışlarında Türkiye 2. Ve 3. Lükleri, firmalarda verimlilik ölçümü ve verimli çalışma yöntemlerinde en iyi başarı gibi ödüller ile Nebim Yazılım tarafından onurlandırılmıştır.

Alt bayilik ağı ile de kendine ait bayilik sistemini kurmuştur.

Bugün Tüm müşavirlik ve destek hizmetleri ekibi; NAE ( Nebim Uygulama Uzmanı ) ve NAE+ sertifikalı, deneyimli ve  uzun yıllardır Turkuaz bünyesinde aile’nin bireyleri olma inancı ile değerli müşterilerimize hizmet etmektedirler.  

Bu yıl 18. Yılımızı kutlayacağız. Turkuaz’ ın vizyonu Nice 18 yıllarda aynı inanç, hizmet kalitesini her geçen gün daha çok geliştiren, verimli çalışma kurallarını iş birliği içinde olduğu firmalara en iyi şekli ile uygulama kararlılığı içinde olan, yeni teknolojilerin takipçisi ve uygulayıcısı olmaktır.

Turkuaz, Nebim'in geliştirdiği Kurumsal Kaynak Planlaması, Tedarik Zinciri Yönetimi, Müşteri İlişkileri Yönetimi , Perakende Yönetimi iş yazılımları ve hizmetleri ile firmalar, iş süreçlerini mükemmelleştirerek, hızlı ve doğru kararlarla verimli büyüme elde etmektedirler.

Tüm projelerde Finans ve Muhasebe, Stok ve Sipariş Yönetimi, Depo Yönetimi, Mağazacılık, Müşteri İlişkileri Yönetimi ( CRM ), İş Zekası ve Kurumsal Performans Yönetimi, Entegrasyon ve Veri Aktarımı uygulamalarını ile verimlilik ve karlılığı her geçen gün arttırmaktayız.

Gelişen ve değişen ticari iş fırsatları kapsamında iş birliği içinde olduğu firmalarına ayrıca e-ticaret hizmetlerini sunmaktadır.