Turkuaz Yazılım Müh.Dan.Hizmetleri San.Tic.Ltd.Şti - ITKIB Hedef Dergisi, Haziran Sayısı

ITKIB Hedef Dergisi, Haziran Sayısı

ITKIB Hedef Dergisi, Haziran Sayısı

ITKIB Hedef Dergisi, Haziran Sayısı

Genişleyen Fonksiyonlarla Veriminize Verim, Gücünüze Güç Katın

Yepyeni uygulamalar ile sürekli verimliliği artırıcı şekilde ilerlemeye devam ediyoruz. 70’in üzerinde Çözüm ortağımız ile birlikte 550 ‘i aşkın insan kaynağı ile hizmetlerimize devam etmekteyiz. Farklı sektörlerde ve segmentte Nebim V3 ile iş birliği oluşturduğumuz firma sayısı 3.200’ ü aşmıştır. İnsan kaynağı yatırımımız sürekli gelişerek devam etmekte verimliliği artmaktadır.

Nebim V3’ün yeni versiyonları ile birlikte sürekli yeni fonksiyonlar gelmekte ve modüller de oluşmaktadır. Bu bilgileri ve know-how ı paylaşmak için Nebim kullanıcıları ile sürekli iletişim halinde olmaya devam ediyoruz. Nebim Akademi portalinde yüzlerce video ve eğitici materyal ile kullanıcılarımızın yanında yer alıyoruz. Ayrıca Nebim V3 bilen insan kaynağını artırılması için Akademik eğitimler ile birçok üniversite ve eğitim kurumunda çalışmalar yapıyoruz.

Birçok sektörün öncelikli ve önemli ihtiyaçlarını parametrik olarak barındıran Nebim V3 ERP, uzmanlaştığımız sektörlerde en kapsamlı ve en hızlı uyarlanabilen ERP özelliğini koruyarak, aynı zamanda en fonksiyonel POS uygulaması özelliği ile 4 farklı sürüm ile piyasaya sunmaya devam ediyoruz. Nebim V3, sürüm esnekliği ve yapısı sayesinden değişik segmentteki firmalara hitap edebiliyoruz. Sektörel olarak baktığımız zaman, hazır giyim, ayakkabı ve spor, ev tekstili (çeyiz), halı, mobilya, elektronik, optik, hediyelik eşya, aksesuar ve farklı birçok ticari alanda Nebim V3 ile hızla ilerliyoruz.

Yurt dışı iş birliklerimiz ve çözüm ortağı ağımız büyüyor

Türkiye’deki değerli iş birliklerimize ilave olarak yurt dışında yayılımızın devam etmesinden dolayı heyecanlıyız. Birçok ülkede Nebim V3 ile iş birlikleri başlatmak ve ülkelerde Çözüm ortaklıkları oluşturmaktayız. Türkiye’de merkezi olan ve dünyanın farklı ülkelerinde kendi mağazalarını açan birçok markanın mağazasında Nebim V3 programı kullanılmaktadır. Kendi dilinde ve kasada gerektiğinde yasal printerlara ile entegre şekilde işlem yapmaktadır. Ayrıca Türkiye’de birçok markanın farklı ülkelerde franchise’larına V3 verilmeye başlanmıştır. İlave olarak ülkelerde çözüm ortakları yapımızı geliştirerek ülkedeki yerel firmalara V3 vermekteyiz.

Nebim V3 sürekli gelişiyor

Son 1 yıl içinde Çözüm ortaklığı yapımızı, yaygınlığımız artırmak ve Nebim V3 kullanıcılarına daha iyi hizmetler sunabilmek için 55 olan çözüm ortağı sayımızı 70’in üzerine çıkarmış olduk. Ayrıca 2018 başı itibari ile Türkiye çapında 20’in üzerinde ilde seminer yapmak üzere aktiviteler yapmaya devam ediyoruz. Bu etkinliklerde birçok firma ile buluşarak Nebim V3 ‘ün verim arttırıcı fonksiyonları hakkında bilgilendirmeler yaparak iş birlikleri sağlıyoruz. NebimExtra hizmet portalimiz sayesinden tüm Nebim kullanıcılarından isteklerini online olarak alabiliyor, izliyor ve öncelikler oluşturabiliyoruz. Bu nedenle tüm kullanıcılarımıza çözüm ortaklarımız ile birlikte yakın ve aynı çalışma şekli ile işlemleri yürütebiliyoruz.

Nebim V3 yapısı yepyeni fonksiyonlar ile kullanıcıların verimlilikleri üst düzeye çıkarmaktadır. Yeni uygulamalar arasında yer alan özellikle mağazalarda satış danışmalarına destek olacak ve sepet büyüklüğünü artırmasını hedeflediğimiz Nebim V3 Guided Sales uygulanmaya başladı ve hızla yayılmaktadır. Satış danışmanlarının büyük yardımcısı olan bu uygulama telefon ve tabletlerde kullanılmaktadır. Bu uygulamanın zaman içinde tüm satış danışmanlarının standart ve aktif kullanacağı bir duruma geleceğini öngörmekteyiz. Diğer taraftan Nebim V3 İş Zekası Power BI altyapısı ile beraber hızla kullanımı yaygınlaşmıştır. Hazır dashboardlar raporlar sayesinde birkaç günlük çalışmalarla firmalar bu verimliliği hızla yakalayabilmişlerdir. Power BI lisansının kiralama opsiyonu ile maliyeti düşük bir ortam oluşturmakta firmaların verimliliklerini artırmaktadır.

Sürekli artan iş birliklerimiz ile ilave gelen taleplerle Nebim V3 sürekli gelişmektedir. Güven, diyalog ve odaklanma, iş birliğimizde verimi daha da üst seviyelere taşımaktadır.